Filmy instruktażowe - Fotografia reklamowa - zdjęcia dla firm - Kompleksowa Obsługa Fotograficzna

Filmy instruktażowe

Filmy instruktażowe: ważne informacje przekazane w atrakcyjny sposób

Kolejne nudne szkolenie… To naturalna reakcja osób, które mają bardzo złe doświadczenia ze szkoleniami. Firma inwestująca w poszerzanie wiedzy pracowników i kontrahentów, nie może sobie pozwolić na wyrzucanie pieniędzy w błoto. Dlatego dziś odchodzi się już od standardowego modelu szkoleń na rzecz filmów instruktażowych. To znacznie atrakcyjniejsza i dzięki temu skuteczniejsza forma przekazywania informacji. Zespół Impact-Photo stworzy dla Ciebie dowolny film instruktażowy. Taki, który od razu wyróżni Twoją markę na rynku.

Komu szczególnie polecamy inwestycję w filmy instruktażowe?

Filmy instruktażowe to przede wszystkim propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą zyskać skuteczne narzędzie szkoleniowe. Wszyscy dobrze wiemy, że szeregowy pracownik na wieść o tym, że ma poświęcić cały dzień na nudną pogadankę, dostaje dreszczy, a to nie sprzyja przyswajaniu informacji. Z jego perspektywy krótki, ale treściwy film, to bardzo atrakcyjna alternatywa. Zwłaszcza, że pracownik może go obejrzeć w wolnym czasie czy nawet w momencie wykonywania jakiegoś zadania, gdy potrzebuje szybko przypomnieć sobie najważniejsze kwestie związane z np. obsługą konkretnego urządzenia. Filmy instruktażowe nie są jednak przeznaczone wyłącznie dla pracowników. Coraz więcej firm zastępuje nimi klasyczne, papierowe instrukcje obsługi. Jest to znakomity pomysł, który bardzo przypadł do gustu współczesnym konsumentom. Osobie, która kupiła np. kabinę prysznicową, będzie o wiele łatwiej ją samodzielnie zamontować mając do dyspozycji film typu „Krok po kroku”, niż zwykłą, niezrozumiałą instrukcję. To drobiazg, który jednak może wpłynąć na decyzję zakupową klienta i stać się ważnym elementem budującym rozpoznawalność marki. Największe zalety filmów instruktażowych to:
  • Bardzo atrakcyjna forma
  • Kondensacja najważniejszych informacji
  • Bez dłużyzn i nudnych pogadanek
  • Możliwość zrobienia pauzy, powrotu do danego wątku w dowolnym momencie
  • Jednorazowa inwestycja, która przynosi korzyści przez długi czas (film może być wielokrotnie odtwarzany i dowolnie rozdysponowywany)
  • Gwarancja przekazania spójnych informacji (co bywa dużym problemem, gdy szkolenia dla pracowników prowadzi kilku instruktorów)
Filmy instruktażowe są zatem świetnym wyborem dla pracodawców, firm szkoleniowych, agencji zatrudnienia, urzędów, fundacji czy służb prewencyjnych.

Dlaczego powinieneś zamówić film instruktażowy w Impact-Photo?

Nie będziemy Cię zanudzać opowieściami o tym, że jesteśmy wysokiej klasy specjalistami, dysponującymi najlepszym sprzętem. To wszystko prawda, ale z doświadczenia wiemy, że przy realizacji filmu instruktażowego najważniejsze jest kreatywne podejście do prezentacji danego zagadnienia. I właśnie to wyróżnia Impact-Photo na tle innych agencji fotograficznych i filmowych. Przed przystąpieniem do realizacji zawsze szczegółowo omawiamy scenariusz produkcji, aby mieć pewność, że przekażemy wszystkie istotne informacje. Następnie skupiamy się na atrakcyjnej formie, bo to gwarantuje przykucie uwagi widza. Końcowym etapem jest profesjonalna postroprodukcja filmu, czyli przygotowanie go do publikacji w Internecie (to obecnie podstawowa metoda dystrybucji filmów szkoleniowych). Film instruktażowy to wielkie korzyści zarówno dla jego odbiorców, jak i firmy, która w niego zainwestowała. Jest to znacznie tańsze rozwiązanie w porównaniu do organizacji tradycyjnych szkoleń (m.in. dlatego, że nie wymaga angażowania pracowników w godzinach pracy).

Zamów film instruktażowy w Impact-Photo. Gwarantujemy idealną relację między atrakcyjną formą a zawartością merytoryczną. Już teraz skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualną ofertę.