Filmy szkoleniowe BHP - Fotografia reklamowa - zdjęcia dla firm - Kompleksowa Obsługa Fotograficzna

Filmy szkoleniowe BHP

Filmy szkoleniowe BHP, czyli kończymy z nudnymi pogadankami na temat bezpieczeństwa

Szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy mało komu kojarzą się z ekscytującym przeżyciem. Pisząc wprost: większość pracowników i pracodawców ich nie lubi, bo są nudne, wtórne i zabierają sporo czasu. Na szczęście dziś nie ma już potrzeby, aby pracownicy przesiadywali godzinami w sali i wysłuchiwali pogadanek na temat przepisów. Znacznie wygodniejsze, atrakcyjniejsze i efektywniejsze są filmy szkoleniowe BHP. Zespół Impact-Photo przygotowuje je z myślą o nowocześnie zarządzanych przedsiębiorstwach oraz firmach szkoleniowych, które chcą poszerzyć zakres swoich usług.

Filmy szkoleniowe BHP dopasowane do specyfiki zakładu

Przepisy BHP są bardzo obszerne i szczegółowe. Przeprowadzanie zbyt ogólnych szkoleń jest głównym powodem, dla którego pracownicy nie lubią brać w nich udziału. Warto się zastanowić, czy montera wentylacji naprawdę interesuje to, jak powinien bezpiecznie korzystać z komputera? A czy sekretarka naprawdę musi wysłuchać pogadanki na temat obsługi elektronarzędzi? To bez sensu. Dlatego firma planująca przeszkolenie pracowników z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, powinna się skupić przede wszystkim na zagrożeniach występujących na konkretnych stanowiskach i dopasować tematykę do specyfiki swojej działalności. W Impact-Photo produkujemy filmy szkoleniowe BHP ukierunkowane na podejmowanie adekwatnej tematyki, co przynosi przedsiębiorstwu największe korzyści. Pracownicy chłoną rzeczywiście potrzebną im wiedzę, nie nudzą się i nie marnują czasu na poznawanie zagadnień, które do niczego się im nie przydadzą.

Atrakcyjna forma szkoleniowa

Film szkoleniowy z zakresu BHP zawsze będzie ciekawszym rozwiązaniem dla pracownika, niż standardowa pogadanka w większej grupie. Nie oszukujmy się: wielu szkolących inspektorów podchodzi do swoich obowiązków w sposób sztampowy. W efekcie firma co prawda realizuje obowiązujące przepisy, ale nie ma gwarancji, że pracownicy rzeczywiście poznali zasady zwiększające ich bezpieczeństwo. Nowoczesny film ze szkoleniem BHP to gwarancja, że pracownik nie będzie się nudzić, zetknie się z kluczowymi zagadnieniami i o wiele łatwiej je przyswoi. Kluczem do tego jest atrakcyjna formuła filmu, skupienie się na omówieniu konkretnych sytuacji i zaprezentowanie ich w ciekawy, życiowy sposób. Filmy szkoleniowe BHP mogą być wykorzystywane nie tylko w celu realizacji obowiązujących przepisów. To również znakomity sposób przekazania wiedzy w momencie wprowadzania w firmie nowych zasad czy uruchamiania nowych linii produkcyjnych. Dysponując takim filmem, przedsiębiorca nie musi już organizować osobnego szkolenia dla pracownika, który dołącza do zespołu i musi szybko zapoznać się ze specyfiką zatrudnienia na danym stanowisku. Jest to bardzo wygodne i opłacalne.

Korzyści ekonomiczne dla przedsiębiorstwa

Własne filmy szkoleniowe BHP zwalniają firmę z obowiązku każdorazowego wynajmowania firmy szkoleniowej czy wykupywania dostępu do szkolenia online. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku dużej rotacji na stanowiskach. Największe korzyści z posiadania takich filmów odczują przedsiębiorstwa, które często goszczą osoby z zewnątrz i muszą im szybko przekazać wiedzę z zakresu BHP przed wpuszczeniem ich na teren zakładu (np. firmy z branży farmakologicznej czy spożywczej). Dzięki profesjonalnym filmom szkoleniowym BHP eliminujemy również ryzyko, że pracownicy otrzymają sprzeczne informacje. Jest to poważny problem w przypadku tradycyjnych szkoleń prowadzonych przez różnych instruktorów.

Zespół Impact-Photo realizuje filmy szkoleniowe BHP o dowolnej tematyce, gwarantując bardzo atrakcyjną formę i najwyższą wartość merytoryczną. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.